Karta sieciowa Asus PCE-AXE59BT (90IG07I0-MO0B00)
Zdjęcia 4 |
Asus PCE-AXE59BT
Podłączenie:PCI-E
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:2402 Mb/s
6 GHz:2402 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 23 dBm, 2 antena(y), zdejmowane
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne PCE-AXE59BT
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus PCE-AXE59BT
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS PCE-AXE59BT | 279 zł |
Asus Karta sieciowa PCE-AXE59BT WiFi 6E AX5400 NKASUWACPE00008 | 278 zł |
ASUS PCE-AXE59BT NET-WLK-ASU-067 | 249 zł |
Asus Karta sieciowa PCE-AXE59BT WiFi 6E AX5400 120969 | 291 zł |
ASUS PCE-AXE59BT | 279 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →