Роутер Asus 4G-AC86U (90IG05R0-BM9100)
Відео 2Фото 5 |
Передтоповий стаціонарний бездротовий роутер стандарту Wi-Fi 6 класу AX2600 із вбудованим швидкісним 3G/4G(LTE)-модемом, роз'ємом для карток nanoSIM, підтримкою передового стандарту мобільного зв'язку LTE Advanced Cat.12 та портом USB 2.0. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений обслуговування потреб невеликого офісу, квартири, скромного заміського котеджу, маленького кафе чи інших об'єктів, позбавлених можливості проводового підключення.
Інтегрований 3G/4G(LTE)-модем надасть надійний доступ до глобальної мережі скрізь, де є покриття оператора мобільного зв'язку. Підтримка стандарту LTE Cat.12 забезпечує швидкість передачі до 600/100 Мбіт/с (завантаження/завантаження). Роутер Asus 4G-AC86U оснащений п'ятьома швидкодіючими портами Gigabit Ethernet (1хWAN+4хLAN), здатний підтримувати невелику локальну мережу і роздавати інтернет, що отримується через кабельне WAN-підключення до мережі провайдера (до 1 Гбіт/с). При цьому перемикання на стільникову мережу оператора мобільного зв'язку буде резервним варіантом (на випадок збою кабельного підключення). Продуктивний процесор MediaTek MT7622AV та потужний радіомодуль, що функціонує на діапазонах 2,4/5 ГГц, підтримує технологію MU-MIMO та забезпечує високу практичну швидкість передачі даних.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus 4G-AC86U
Усі ціни 32 →ASUS 4G-AC86U Kat 12 600 Mb/s dwuzakresowy router modemowy AC2600 LTE obsł | 699 zł |
ASUS 4G-AC86U - Wireless router Wi-Fi 5 | 809 zł |
Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM KMASURGSM000007 | 1 062 zł |
ASUS 4G-AC86U NET-4G-ASU-018 | 849 zł |
Router ASUS 4G-AC86U | 891 zł |