Router do gier Asus ROG Rapture GT-BE98
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Asus ROG Rapture GT-BE98
2023 rokROGgamingowymodem 4GWi-Fi 6Wi-Fi 76 GHz2.5 Gb/srównoważenie (Dual WAN)MU-MIMOMESHBeamforming320 MHz
WAN:Ethernet, 4G LTE przez USB, 3G przez USB
Podłączenie:LAN 7 portów, 1 Gb/s, 2.5 Gb/s, 10 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), Wi-Fi 7 (BE)
2.4 GHz:1376 Mb/s
5 GHz:11528 Mb/s
6 GHz:11529 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 8 antena(y), niewymienne
AiProtection Pro to wbudowana technologia ochrony sieci. Całkowita prędkość Wi-Fi wynosi do 25 000 Mbit/s. Mocny procesor, 2 GB pamięci RAM, dwa porty WAN i 10 Gb/s zapewniają maksymalną stabilność i niezawodność połączenia.
Priorytet prędkości w grach. Port gry. Wbudowana technologia zmniejszająca ping w grach. Tryb gier mobilnych – priorytetyzuje ruch przez Wi-Fi.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ROG Rapture GT-BE98
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus ROG Rapture GT-BE98
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Rog Rapture GT-BE98 Router Czarny 3504 x 3504 x 2206 cm | 3 232 zł |
ASUS ROG Rapture GT-BE98 - Wireless router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be | 3 813 zł |
Asus Router GT-BE98 ROG Rapture WiFi 7 Backup WAN Porty 10G KMASURXWX00007 | 3 718 zł |
ASUS GT-BE98 NET-WLRD-ASU-181 | 3 399 zł |
Asus Router GT-BE98 ROG Rapture WiFi 7 Backup WAN Porty 10G 124429 | 3 718 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →