Router Asus RT-AX58U
Wideo 15Zdjęcia 13 |
Jeden z pre-topowych modeli szybkich bezprzewodowych dwupasmowych routerów do gier Asus z 2020 roku. Należy do modeli klasy AX3000, w pełni zgodny z Wi-Fi 6. Pozycjonowany jako produkt premium przeznaczony do tworzenia ultraszybkich sieci bezprzewodowych o niskich opóźnieniach. Może również obsługiwać infrastrukturę sieciową okablowania o dużej prędkości. Wyposażony w jeden port WAN i cztery porty Gigabit Ethernet LAN ze złączami USB 3.2 Gen 1 do podłączenia modemów 3G/4G (LTE), dysków HDD/Flash oraz drukarek.
Wyposażony w potężny 3-rdzeniowy procesor Broadcom BCM6750 i dwa czterokanałowe dwuzakresowe radia, router Asus RT-AX58U zapewnia teoretyczną przepustowość do 576 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i do 2402 Mb/s przy użyciu nośnej częstotliwości 5 GHz. W praktyce takie prędkości można uzyskać tylko przy korzystaniu z urządzeń klienckich z obsługą MU-MIMO 2x2, szerokich kanałów (180 MHz) i modulacji kwadraturowej 1024-QAM.
Duże anteny i udana implementacja technologii Beamforming pozwalają na stworzenie zwiększonego obszaru wysokiej jakości zasięgu Wi-Fi. Router obsługuje funkcje Firewall, NAT, DHCP, FTP, serwera plików i wydruku. Wyposażony w potężny, wbudowany kompleks cyberobronny AiProtection (blokowanie złośliwych witryn, zapobieganie włamaniom, izolowanie zainfekowanych urządzeń w sieci lokalnej).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus RT-AX58U
Wszystkie ceny 39 →ASUS RT-AX58U - Routeur sans fil - Commutator 4 porty - GigE 80211ax - 802 | 390 zł |
ASUS Router ASUS RT-AX58U V2 Wi-Fi 6 AX3000 Czarny | 419 zł |
ASUS RT-AX58U AX3000 Dual Band WiFi 6 (802.11ax) Router supporting MU-MIMO | 505 zł |
Asus Router AX3000 1WAN 4LAN 1USB RT-AX58U KMASURXWX000001 | 530 zł |
Router ASUS RT-AX58U | 469 zł |