Router do gier Asus RT-AX82U
Wideo 14Zdjęcia 23 |
Jeden z topowych modeli ultraszybkich bezprzewodowych routerów do gier Asus klasy AX5400 obsługujących szerokie pasmo 160 MHz, które przenosi rzeczywistą prędkość połączeń Wi-Fi do maksymalnej teoretycznej. Odnosi się do flagowych produktów z 2020 roku, obsługujących standard Wi-Fi 6, który zapewnia wysokie szybkości przesyłania danych i minimalne opóźnienia dla wygodnej rozgrywki w dynamicznych projektach gier na poziomie AAA i dyscyplinach e-sportowych.
Pozycjonowane jako wysokiej klasy urządzenie zaprojektowane do tworzenia szybkich sieci bezprzewodowych i wydajnej infrastruktury sieci kablowych. Wyposażony w cztery porty Gigabit Ethernet LAN i jedno złącze USB 3.2 Gen 1 do podłączania modemów 3G / 4G (LTE), zewnętrznych napędów USB i drukarek. Wyposażony w 3-rdzeniowy procesor Broadcom BCM6750 i dwa czterokanałowe dwuzakresowe radia router Asus RT-AX82U zapewnia teoretyczną przepustowość do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i do 4804 Mb/s w paśmie nośnym 5 GHz. Aby w praktyce osiągnąć dużą szybkość połączeń, konieczne jest zastosowanie urządzeń klienckich obsługujących modulację 1024-QAM, wielokanałową transmisję MU-MIMO i ortogonalne multipleksowanie częstotliwości (OFDMA). Duże anteny i technologia Beamforming zapewniają imponujący zasięg Wi-Fi. Router obsługuje funkcje zapory, NAT, DHCP, FTP, plików i serwera druku.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus RT-AX82U
Wszystkie ceny 30 →ASUS Router 5400mb AX5400 AiMesh RT-AX82U V2 | 549 zł |
ASUS RT-AX82U V2 - Wireless router Wi-Fi 6 | 669 zł |
Asus Router RT-AX82U WiFi 6 AX5400 1WAN 4LAN 1USB KMASURXWX000008 | 692 zł |
ASUS RT-AX82U V2 NET-WLRD-ASU-115 | 549 zł |
Router ASUS RT-AX82U | 609 zł |