Router do gier Asus RT-AX88U Pro
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Asus RT-AX88U Pro
2023 rokgamingowymodem 4GWi-Fi 6Dual-band2.5 Gb/srównoważenie (Dual WAN)MU-MIMOMESHBeamforming160 MHz
WAN:Ethernet, 4G LTE przez USB, 3G przez USB
Podłączenie:LAN 5 portów, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:1148 Mb/s
5 GHz:4804 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
Priorytetyzacja ruchu i technologii w grach w celu zmniejszenia pingu w grach. Możliwość pracy z wieloma źródłami sygnału w celu zapewnienia nieprzerwanej komunikacji. Potężny procesor i szybka sieć WiFi pozwolą Ci przetwarzać duże ilości danych.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RT-AX88U Pro
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus RT-AX88U Pro
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS RT-AX88U PRO - Wireless router Wi-Fi 6 | 1 252 zł |
Asus Router RT-AX88U Pro WiFi AX6000 1WAN 5LAN USB KMASURXWX000057 | 1 380 zł |
ASUS RT-AX88U PRO NET-WLRD-ASU-165 | 1 119 zł |
Asus Router RT-AX88U Pro WiFi AX6000 1WAN 5LAN USB 110655 | 1 380 zł |
Asus Router RT-AX88U Pro WiFi AX6000 1WAN 5LAN USB 110655 | 1 380 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →