Router Asus RT-AX52
Zdjęcia 5 |
Asus RT-AX52
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:1201 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RT-AX52
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus RT-AX52
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS RT-AX52 AX1800 Dual Band WiFi 6 Router Extensible Instant Guard Progr | 199 zł |
ASUS RT-AX52 NET-WLRD-ASU-182 | 239 zł |
Router Asus RT-AX52 (90IG08T0-MO3H00) | 236 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! ASUS RT-AX52 - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 250 zł |
Asus Rt-ax52 Router Czarny 90IG08T0-MO3H00 | 340 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →