ADSL роутер Asus DSL-AC88U
Фото 4 |
Asus DSL-AC88U
WAN:Ethernet, ADSL, 4G LTE через USB, 3G через USB
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:1000 Мбіт/с
5 ГГц:2167 Мбіт/с
Антени і сигнал:4 антен(и), знімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики DSL-AC88U
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus DSL-AC88U
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Modem Routeur ADSL/VDSL bez dostępu Wi-Fi AC Dual Band 3100 Mb/s 1000 2167 | 1 420 zł |
ASUS DSL-AC88U NET-WLRA-ASU-024 | 994 zł |
ASUS Asus- DSL-AC88U router ADSL/DSL | 1 176 zł |
Router Asus DSL-AC88U | 962 zł |
ASUS DSL-AC88U Czarny | 1 059 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →