Router ADSL Asus DSL-AC88U
Zdjęcia 4 |
Asus DSL-AC88U
WAN:Ethernet, ADSL, 4G LTE przez USB, 3G przez USB
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:1000 Mb/s
5 GHz:2167 Mb/s
Anteny i sygnał:4 antena(y), zdejmowane
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne DSL-AC88U
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus DSL-AC88U
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Modem Routeur ADSL/VDSL bez dostępu Wi-Fi AC Dual Band 3100 Mb/s 1000 2167 | 1 420 zł |
ASUS DSL-AC88U NET-WLRA-ASU-024 | 994 zł |
ASUS Asus- DSL-AC88U router ADSL/DSL | 1 176 zł |
Router Asus DSL-AC88U | 962 zł |
ASUS DSL-AC88U Czarny | 1 059 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →