Ігровий роутер Asus ROG Strix GS-AX5400
Відео 10Фото 5 |
Швидкодіючий бездротовий геймерський маршрутизатор (роутер) класу АХ5400 з підтримкою стандарту Wi-Fi 6. Позиціонується як модель верхньої цінової категорії, призначена для створення швидкісних бездротових мереж і продуктивної кабельної мережевої інфраструктури, придатної для участі в кіберспортивних турнірах. Маршрутизатор Asus ROG Strix GS-AX5400 здатний забезпечувати вражаючу швидкість передачі даних і мінімальні затримки для комфортного геймінгу в будь-яких динамічних ігрових проєктах.
Обладнаний одним WAN-портом Gigabit Ethernet і чотирма LAN-портами того ж стандарту, один з яких може перемикатися в режим WAN для підтримки технології балансування навантаження Dual WAN. Функція Gear Accelerator дозволяє підвищувати пріоритет окремих пристроїв. Ще однією зручною ігровою функцією є VPN Fusion. У разі, якщо роутер підключений до будь-якої приватної мережі або сервісу, окремі клієнти (ігрові пристрої) можуть отримувати доступ до Інтернету в обхід VPN.
Також передбачений порт USB 3.2 Gen1 для підключення 3G/4G(LTE)-модемів, зовнішніх USB-накопичувачів і принтерів. Завдяки потужному процесору і чотирьом дводіапазонним радіомодулям, роутер забезпечує вражаючу теоретичну пропускну здатність до 574 Мбіт/с в 2,4 ГГц діапазоні і до 4804 Мбіт/с при використанні несучої частоти 5 ГГц. Корпус пристрою прикрашений фірмовим багатозонним підсвічуванням Asus Aura.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Strix GS-AX5400
Усі ціни 10 →Asus Router bezprzewodowy ROG STRIX GS-AX5400 Porty Przewodowa sieć lan RJ | 1 123 zł |
ASUS ROG STRIX GS-AX5400 - Wireless router Wi-Fi 6 | 946 zł |
ASUS ROG STRIX GS-AX5400 router bezprzewodowy Gigabit 90IG06L0-MO3R10 | 974 zł |
Asus Wireless Router ROG STRIX GS-AX5400 Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, Ant | 1 100 zł |
Router Asus GS-AX5400 - AX5400 (90IG06L0-MO3R10) Czarny | 1 172 zł |