Підсилювач Wi-Fi Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender AC1200 (DVB4270GL)
Відео 17Фото 2 |
Стильний, порівняно компактний і швидкодіючий дводіапазонний підсилювач Wi-Fi-сигналу (репітер) класу AC1200 з вбудованою вилкою живлення та підтримкою всіх типів бездротових мереж Wi-Fi 5. Призначений для створення зони впевненого бездротового покриття в багатокімнатних квартирах, приватних будинках значної площі офісах, тобто. у ситуаціях, коли через значні відстані або перешкоди потужності сигналу основного Wi-Fi-роутера недостатньо.
Буде особливо корисним у випадках, коли прокладка кабелю LAN-мережі утруднена або неможлива. Для покращення якості прийому та збільшення обслуговуваної площі репітер Wi-Fi сигналу Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender AC1200 обладнаний двома всеспрямованими внутрішніми антенами та передавачем потужністю 23 dBm. За заявою виробника, пристрій забезпечує теоретичну швидкість з'єднання до 300 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц і до 867 Мбіт/с при 5 ГГц.
Його продуктивності цілком достатньо для прийому/передачі потокового відео та IPTV-мовлення FullHD/4K-дозвіл, комфортного серфінгу та геймінгу, відеоконференцій, роботи клієнтів хмарних сервісів та інших типових домашніх/офісних завдань. Репітер обладнаний інформативним світлодіодним індикатором, підтримує всі необхідні стандарти безпеки та простий у налаштуванні, яке можна виконувати зі смартфона «по повітрю» за допомогою програми Mi Home.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender AC1200
Усі ціни 17 →ladowarka do laptopa Xiaomi 41335 | 96 zł |
Xiaomi Mi WiFi Range Extender AC1200 EU 802.11ac | 126 zł |
XIAOMI Wzmacniacz sygnału WiFi Extender AC1200 KMXIARXWAW00100 | 114 zł |
Wzmacniacz sieci XIAOMI Mi RA75 DVB4270GL | 96 zł |
Ścienny Xiaomi Mi WiFi Range Extender AC1200 NET-WLAP-XIA-005 | 96 zł |