Роутер Xiaomi Mi WiFi Router 4A Basic Edition
Фото 18 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi WiFi Router 4A Basic Edition
Усі ціни 17 →Xiaomi Mi A4 DVB4230GL Router 880 MHz 128 MB Biały | 124 zł |
Xiaomi Mi WiFi Router 4A (25090) | 81 zł |
Xiaomi MI Router 4A - Wireless router Wi-Fi 5 | 121 zł |
XIAOMI Router 4A biały KMXIARXWA010110 | 82 zł |
Xiaomi Mi Router 4A NET-WLRD-XIA-008 | 82 zł |
Під знаком марки Xiaomi випускається величезний асортимент різноманітної техніки з спільною рисою у вигляді ідеального балансу ціни і функціональних якостей. Зайве підтвердження сказаному — бездротовий маршрутизатор Mi Wi-Fi Router 4A Basic Edition.
Дводіапазонний Wi-Fi
Базова версія моделі 4А запозичила образ у класичної «четвірки», яка перебуває на піку популярності з продажу. Роутер ув'язнений в пластикові «лати» з чотирма незнімними антенами. Дві з них відповідають за зв'язок в діапазоні 2.4 ГГц, ще дві — за частотний канал 5 ГГц. Так, ми не помилилися, модель працює в двох поширених діапазонах зв'язку з максимальною швидкістю підключення «по повітрю» 300/876 Мбіт/с.
Внутрішня «начинка»
Основою «підкапотної начинки» Xiaomi Mi Wi-Fi Router 4A Basic Edition став двоядерний чипсет MediaTek MT628DA з обсягами оперативної і флеш-пам'яті 64 і 16 МБ відповідно. В один присід до роутера можна підключити до 64 клієнтів. Навздогін модель може похвалитися підтримкою протоколу IPv6, можливістю віддаленого керування через додаток на смартфоні, а також штатними функції батьківського контролю.
Підключення «за дротом»
Дротові інтерфейси на борту роутера різноманітимо не блищать. З тилу він обладнаний одним WAN і двома LAN-портами з максимальною пропускною здатністю 100 Мбіт/с. Мало? Придивіться до моделі Xiaomi Mi WiFi Router 4A Gigabit Edition, яка коштує трохи дорожче, однак забезпечує швидкість до 1 Гбіт/с. Гвардія Xiaomi наробила чимало галасу в початковому і среднебюджетном сегментах бездротових маршрутизаторів. І ця парочка новоспечених моделей 2019 року покликана зміцнити позиції амбітної китайської компанії на полі роутерів для невеликих квартир і малих офісів.