Роутер Xiaomi Mi Router 4C
Відео 19Фото 8 |
Стильний і компактний стаціонарний бездротовий роутер класу N300 з Wi-Fi-модулем стандарту Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) і трьома кабельними мережевими портами класу Fast Ethernet (один WAN і два LAN, до 100 Мбіт/с). Відрізняється доступною вартістю і пристойною площею створюваного бездротового покриття. Позиціонується як доступний продукт базової цінової категорії, призначений для роботи з вхідним кабельним підключенням на швидкості до 100 Мбіт/с.
Насамперед, ця модель орієнтована на домашніх користувачів, яким не потрібна значної кількості кабельних підключень. Також роутер Xiaomi Mi Router 4C впорається з обслуговуванням потреб малого офісу (до двох стаціонарних ПК і до 64 бездротових з'єднань з ноутбуками, смартфонами, планшетами та іншими сумісними smart-пристроями). Основою роутера став потужний 2-ядерний процесор MediaTek MT7621A, що працює на частоті 880 МГц.
Він працює у зв'язці з 4 зовнішні антени з коефіцієнтом посилення 5 dBi і підтримує технологію багатопотокової передачі даних MU-MIMO в режимі 2х2. Заявлена виробником максимальна швидкість Wi-Fi-підключення може досягати 300 Мбіт/с. Цього цілком достатньо для якісного перегляду потокового відео високої роздільної здатності, комфортного серфінгу і онлайн-геймінгу, роботи хмарних сервісів і інших завдань. Стильний білий корпус впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Router 4C
Усі ціни 10 →Router Wi-Fi Mi Router 4C XM700008 | 60 zł |
Xiaomi Mi Router 4C NET-WLRD-XIA-007 | 64 zł |
Router XIAOMI Mi 4C | 61 zł |
Router XIAOMI Mi 4C XM6970244525529 | 60 zł |