Роутер Xiaomi Router AC1200
Фото 5 |
Модель бездротового маршрутизатора класу AC1200. Пристрій отримав підтримку стандарту Wi-Fi 5 і оснащений чотирма антенами для створення великої зони якісного Wi-Fi-покриття. Призначається роутер для розгортання бездротової та кабельної мережі, що швидко діє, в умовах квартирного житлового фонду, невеликого приватного будинку або малого офісу. Xiaomi Router AC1200 забезпечує теоретичну пропускну здатність до 300 Мбіт/с у діапазоні 2.4 ГГц і до 867 Мбіт/с при використанні несучої частоти 5 ГГц.
Пристрій озброїли WAN-портом класу Gigabit Ethernet та двома гігабітними LAN-портами. Модель повноцінно підтримує обробку VPN-трафіку, коректно маршрутизує потоки IPTV-трансляцій, забезпечує роботу всіх актуальних протоколів безпеки та стійке шифрування трафіку. Доступ до налаштувань роутера відкривається через веб-інтерфейс з браузера або через мобільний додаток Mi Router для смартфонів під керуванням Android та iOS. Одночасно до бездротового маршрутизатора може бути підключено до 128 клієнтських пристроїв. Модель згодиться для комфортного веб-серфінгу, перегляду потокового відео на SmartTV, проведення часу в іграх, закачування та передачі великих файлів і т.п.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Router AC1200
Усі ціни 14 →Router Xiaomi AC1200 DDR3 24 GHz - 5 GHz 1 x WAN | 149 zł |
Router Xiaomi AC1200 XIAOMI ROUTER AC1200 | 159 zł |
Router XIAOMI AC1200 | 145 zł |
Router Wi-Fi Xiaomi Router AC1200 | 146 zł |