Модем Alcatel LinkKey LTE IK41VE (IK41VE1-2AALUA1)
Фото 8 |
Alcatel LinkKey LTE IK41VE |
|
Виконаний у форм-факторі USB-стіка LTE-модем марки Alcatel представляє рішення на стику початкового і середнього цінового сегмента. До однієї з головних фішок відноситься наявність на корпусі роз'ємів для підключення антен MIMO, завдяки чому на стабільний доступ до Інтернету можна розраховувати навіть в місцях, де якість сигналу мобільного зв'язку залишає бажати кращого.
Модем Alcatel LinkKey LTE IK41VE сумісний з усіма українськими мобільними операторами (потрібні сім-карти формату Micro SIM), а також працює в мережах різних поколінь (від другого до четвертого включно). Пристрою присвоєна категорія Cat.4, відповідно в рамках технології LTE гранична швидкість прийому даних може досягати 150 Мбіт/с. «Начинка» моделі представлена процесором Qualcomm MDM9207, 256 МБ постійної пам'яті і 128 МБ — оперативної. Виробник заявляє легку настройку Plug & play, тобто підключення до глобальної мережі може бути повністю автоматичним. До інших особливостей пристрою відноситься присутність слота для карт пам'яті, з якою модем також може виконувати роль USB-накопичувача, а також сумісність з Wi-Fi-роутерами таких відомих брендів, як TP-link, Keenetic і т. д.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alcatel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alcatel.
Купити Alcatel LinkKey LTE IK41VE
Усі ціни 10 →Alcatel Link Key - IK41VE1 Internet Flash 4G LTE CAT4 LED stanu Biały Pols | 254 zł |
ALCATEL Modem ALCATEL Link Key 4G LTE Czarny | 145 zł |
ALCATEL LINK KEY 4G LTE czarny NET-4G-ALL-025 | 159 zł |
Modem ALCATEL Link Key LTE IK41VE1 | 140 zł |
Modem ALCATEL Link Key LTE IK41VE1 | 140 zł |