Модем ZTE MU5120
Відео 1Фото 4 |
ZTE MU5120 |
|
Підтримує WiFi 2.4 та 5 ГГц. Загальна швидкість до 3600 Мбіт/с. Підтримує смугу пропускання 160 МГц. NFC для швидкого підключення WiFi. NSA та SA для мереж 5G.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZTE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZTE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ZTE MU5120
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZTE MU5120 5G router S9144785 | 1 523 zł |
ZTE Router ZTE MU5120 5G ZTE MU5120 5G KMZTERGSM000015 | 1 562 zł |
ZTE MU5120 5G NET-4G-ZTE-018 | 1 449 zł |
ZTE Router ZTE MU5120 5G ZTE MU5120 5G 120900 | 1 562 zł |
ZTE Router ZTE MU5120 5G ZTE MU5120 5G 120900 | 1 562 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →