Модем NETGEAR Nighthawk M6 MR6150
Відео 12Фото 5 |
NETGEAR Nighthawk M6 MR6150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Nighthawk M6 MR6150
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NetGEAR Nighthawk 5G WiFi 6 Router z kartą Sim MR6150 - ultraszybki modemROUTER WIFI Z KARTĄ SIM: Najwyższa wszechstronność dzięki bezpiecznemu i wydajnemu połączeniu internetowemu 5G z technologią... щеWiFi 6 w domu lub w podróży
BOX-MODEM 5G: Wymień wolne połączenie internetowe na WiFi 5G w głównym połączeniu w domu lub w pracy. Wyjmij baterię i użyj zasilacza, aby poprawić zasięg i wydajność WiFi. Dzięki bezprzewodowej i przewodowej łączności M6 gwarantuje niezawodne szybkie łącze internetowe
HOTSPOT 5G: Używaj M6 w podróży jako mocniejszej i bezpieczniejsze Amazon.plПоскаржитись | 4 049 zł |
Netgear Router MR6150 Nighthawk M6 5G Hot Spot WiFi 6 KMNTGRGSM5G00035G WiFi 6 router mobilny (MR6150)
Nighthawk M6 5G WiFi 6 router mobilny, odblokowany, do 2,5 Gb/s, certyfikowany z AT&T i... щеT-Mobile
- Zabierz w dowolne miejsce pierwszorzędną platformę WiFi z najlepszym towarzyszem podróży. Korzystaj z niewiarygodnie szybkich prędkości 5G do 2,5 Gb/s podczas podróży służbowych, rodzinnych wakacji i wielu innych.
- Odblokowane urządzenie certyfikowane przez AT&T i T-Mobile oraz kompatybilne z GoogleFi. Wybierasz operatora, kartę SIM i plan ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 4 440 zł |
Netgear MR6150-100EUS NET-4G-NGR-021Netgear MR6150 - Nighthawk M6 5G WiFi 6 router mobilny Zabierz w dowolne miejsce pierwszorzędną platformę WiFi z najlepszym t... щеowarzyszem podróży. Korzystaj z niewiarygodnie szybkich prędkości 5G do 2,5 Gb/s podczas podróży służbowych, rodzinnych wakacji i wielu innych. Odblokowane urządzenie certyfikowane przez AT&T i T-Mobile oraz kompatybilne z GoogleFi. Wybierasz operatora, kartę SIM i plan transmisji danych, który odpowiada Twoim potrzebom. Zmień w dowolnym momencie. Uwolnij się od ograniczeń ryzykownych, powolnych i niezabezpieczon Komputronik.plПоскаржитись | 4 049 zł |
Router NETGEAR Nighthawk M6Niezwykle wszechstronny, z wydajnym i bezpiecznym internetem 5G z technologią WiFi 6 sprawdzi się w domu i w podróży. Router... щеM6 możesz zabrać w podróż, gdzie sprawdzi się jako bardziej zaawansowana i bezpieczniejsza alternatywa dla hotspotu z telefonu komórkowego. Możesz podłączyć do 32 urządzeń jednocześnie, uzyskując wyższą wydajność WiFi bez niepotrzebnego rozładowywania baterii telefonu. Electro.plПоскаржитись | 4 081 zł |
Netgear Router MR6150 Nighthawk M6 5G Hot Spot WiFi 6 1194345G WiFi 6 router mobilny (MR6150)
Nighthawk M6 5G WiFi 6 router mobilny, odblokowany, do 2,5 Gb/s, certyfikowany z AT&T i... щеT-Mobile
- Odblokowane urządzenie certyfikowane przez AT&T i T-Mobile oraz kompatybilne z GoogleFi. Wybierasz operatora, kartę SIM i plan ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 4 440 zł |
ще 10 пропозицій
Серія NETGEAR Nighthawk (топ)
від 1 549 zł
портативний роутер, MIMO, 2G, 3G, 4G, Cat.16, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, LAN, 5040 мАгод, функція Power Bank
від 749 zł
ігровий роутер, WAN: Ethernet, підключення: LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 600 Мбіт/с, 5 ГГц — 2400 Мбіт/с, 160 МГц, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
від 4 841 zł
портативний роутер, MIMO, 3G, 4G, Cat.20, 5G, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, LAN, робота до 13 год, 5040 мАгод, функція Power Bank
від 799 zł
ігровий роутер, WAN: Ethernet, підключення: LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 600 Мбіт/с, 5 ГГц — 6000 Мбіт/с, 160 МГц, Tri-Band, MU-MIMO, Beamforming
від 1 789 zł
портативний роутер, MIMO, 2G, 3G, 4G, Cat.20, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, LAN, 5040 мАгод, функція Power Bank
від 700 zł
ігровий роутер, WAN: Ethernet, підключення: LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 600 Мбіт/с, 5 ГГц — 4800 Мбіт/с, 160 МГц, Dual-band, MU-MIMO, знімні, Beamforming
від 4 048 zł
портативний роутер, MIMO, 3G, 4G, Cat.19, 5G, GPS, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, LAN, робота до 13 год, 5040 мАгод
від 3 938 zł
роутер, WAN: Ethernet, підключення: LAN 5 портів, 1 Гбіт/с, 10 Гбіт/c, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), Wi-Fi 7 (BE), 2.4 ГГц — 1400 Мбіт/с, 5 ГГц — 5800 Мбіт/с, 6 ГГц — 11500 Мбіт/с, 320 МГц, MU-MIMO, Beamforming
від 787 zł
ігровий роутер, WAN: Ethernet, підключення: LAN 5 портів, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 1200 Мбіт/с, 5 ГГц — 4800 Мбіт/с, 160 МГц, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
від 1 238 zł
ігровий роутер, WAN: Ethernet, підключення: LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 600 Мбіт/с, 5 ГГц — 4800 Мбіт/с, 160 МГц, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
від 1 446 zł
ігровий роутер, WAN: Ethernet, підключення: LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 574 Мбіт/с, 5 ГГц — 3603 Мбіт/с, 160 МГц, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
від 731 zł
роутер, WAN: Ethernet, підключення: LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 600 Мбіт/с, 5 ГГц — 1200 Мбіт/с, Dual-band, MU-MIMO
від 1 926 zł
ігровий роутер, WAN: Ethernet, підключення: LAN 6 портів, 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с, порт 2.5 Гбіт/с, є WAN/LAN, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 600 Мбіт/с, 5 ГГц — 4800 Мбіт/с, 6 ГГц — 2400 Мбіт/с, 160 МГц, MU-MIMO, Beamforming
від 810 zł
роутер, WAN: Ethernet, підключення: LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 574 Мбіт/с, 5 ГГц — 1800 Мбіт/с, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
від 465 zł
Wi-Fi адаптер, підключення: USB 3.0, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 600 Мбіт/с, 5 ГГц — 1200 Мбіт/с, 6 ГГц — 1200 Мбіт/с
від 2 893 zł
ігровий роутер, балансування (Dual WAN), WAN: Ethernet, підключення: LAN 5 портів, 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с, порт 2.5 Гбіт/с, є WAN/LAN, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 1200 Мбіт/с, 5 ГГц — 4800 Мбіт/с, 6 ГГц — 4800 Мбіт/с, 160 МГц, MU-MIMO, Beamforming
Відеоогляди
Netgear Nighthawk M6 MR6150 - Unlocked Mobile Hotspot Device
4 жовтня 202219 160 переглядів
Ep Mods2310: Netgear Nighthawk M6 Overheats and Freezes SOLUTION
23 вересня 2023690 переглядів
Single Antenna on a NightHawk M6
17 липня 20229 641 перегляд
Nighthawk M6 unboxing and your questions answered
21 липня 20229 721 перегляд
Updated Guide Nighthawk M6 Mod Step by Step How to Get Unlimited Data On Your Nighthawk Router!
16 квітня 20237 635 переглядів
Netgear Nighthawk M6 Pro Mobile Router
8 жовтня 2023587 переглядів
Netgear Nighthawk M6 Pro 5G MR6550 Unlocked Mobile Hotspot Released - $999.99
12 травня 202320 544 перегляда
First Look: Netgear Nighthawk M6 & M6 Pro - New Flagship 5G Mobile Hotspots for AT&T
19 травня 202293 918 переглядів
Nighthawk M6 5G WiFi 6 Mobile Hotspot Router Features
8 грудня 202229 274 перегляда
Live Recording...How to connect an external antenna to a NightHawk M6
15 липня 202221 868 переглядів
NETGEAR Nighthawk M6 Mobile Router - When To Use It
15 січня 202371 045 переглядів
How To Setup your Nighthawk M6 Mobile Hotspot Router
11 жовтня 202221 873 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 549 zł
портативний роутер, MIMO, 2G, 3G, 4G, Cat.16, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, LAN, 5040 мАгод, функція Power Bank
від 4 536 zł
портативний роутер, MIMO, 2G, 3G, 4G, Cat.20, 5G, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, LAN, робота до 13 год, 5040 мАгод
від 1 789 zł
портативний роутер, MIMO, 2G, 3G, 4G, Cat.20, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, LAN, 5040 мАгод, функція Power Bank
від 4 841 zł
портативний роутер, MIMO, 3G, 4G, Cat.20, 5G, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, LAN, робота до 13 год, 5040 мАгод, функція Power Bank
від 1 354 zł
портативний роутер, 2G, 3G, 4G, Cat.22, 5G, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, робота до 16 год, 10000 мАгод, функція Power Bank
від 1 334 zł
портативний роутер, без SIM-карти, 4G, 5G, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 6500 мАгод
від 404 zł
портативний роутер, 2G, 3G, 4G, Cat.6, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, робота до 12 год, 3000 мАгод
від 316 zł
портативний роутер, 3G, 4G, Cat.6, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, робота до 6 год, 1500 мАгод
від 1 343 zł
портативний роутер, 2G, 3G, 4G, 5G, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, LAN, 4500 мАгод