Modem NETGEAR Nighthawk M6 MR6150
Wideo 12Zdjęcia 5 |
NETGEAR Nighthawk M6 MR6150 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR Nighthawk M6 MR6150
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NetGEAR Nighthawk 5G WiFi 6 Router z kartą Sim MR6150 - ultraszybki modemROUTER WIFI Z KARTĄ SIM: Najwyższa wszechstronność dzięki bezpiecznemu i wydajnemu połączeniu internetowemu 5G z technologią... więcejWiFi 6 w domu lub w podróży
BOX-MODEM 5G: Wymień wolne połączenie internetowe na WiFi 5G w głównym połączeniu w domu lub w pracy. Wyjmij baterię i użyj zasilacza, aby poprawić zasięg i wydajność WiFi. Dzięki bezprzewodowej i przewodowej łączności M6 gwarantuje niezawodne szybkie łącze internetowe
HOTSPOT 5G: Używaj M6 w podróży jako mocniejszej i bezpieczniejsze Amazon.plZłóż skargę | 4 048 zł |
Netgear Router MR6150 Nighthawk M6 5G Hot Spot WiFi 6 KMNTGRGSM5G00035G WiFi 6 router mobilny (MR6150)
Nighthawk M6 5G WiFi 6 router mobilny, odblokowany, do 2,5 Gb/s, certyfikowany z AT&T i... więcejT-Mobile
- Zabierz w dowolne miejsce pierwszorzędną platformę WiFi z najlepszym towarzyszem podróży. Korzystaj z niewiarygodnie szybkich prędkości 5G do 2,5 Gb/s podczas podróży służbowych, rodzinnych wakacji i wielu innych.
- Odblokowane urządzenie certyfikowane przez AT&T i T-Mobile oraz kompatybilne z GoogleFi. Wybierasz operatora, kartę SIM i plan ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 4 440 zł |
Netgear MR6150-100EUS NET-4G-NGR-021Netgear MR6150 - Nighthawk M6 5G WiFi 6 router mobilny Zabierz w dowolne miejsce pierwszorzędną platformę WiFi z najlepszym t... więcejowarzyszem podróży. Korzystaj z niewiarygodnie szybkich prędkości 5G do 2,5 Gb/s podczas podróży służbowych, rodzinnych wakacji i wielu innych. Odblokowane urządzenie certyfikowane przez AT&T i T-Mobile oraz kompatybilne z GoogleFi. Wybierasz operatora, kartę SIM i plan transmisji danych, który odpowiada Twoim potrzebom. Zmień w dowolnym momencie. Uwolnij się od ograniczeń ryzykownych, powolnych i niezabezpieczon Komputronik.plZłóż skargę | 4 049 zł |
Router NETGEAR Nighthawk M6Niezwykle wszechstronny, z wydajnym i bezpiecznym internetem 5G z technologią WiFi 6 sprawdzi się w domu i w podróży. Router... więcejM6 możesz zabrać w podróż, gdzie sprawdzi się jako bardziej zaawansowana i bezpieczniejsza alternatywa dla hotspotu z telefonu komórkowego. Możesz podłączyć do 32 urządzeń jednocześnie, uzyskując wyższą wydajność WiFi bez niepotrzebnego rozładowywania baterii telefonu. Electro.plZłóż skargę | 4 081 zł |
Netgear Router MR6150 Nighthawk M6 5G Hot Spot WiFi 6 1194345G WiFi 6 router mobilny (MR6150)
Nighthawk M6 5G WiFi 6 router mobilny, odblokowany, do 2,5 Gb/s, certyfikowany z AT&T i... więcejT-Mobile
- Odblokowane urządzenie certyfikowane przez AT&T i T-Mobile oraz kompatybilne z GoogleFi. Wybierasz operatora, kartę SIM i plan ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 440 zł |
pokaż 10 ofert
Seria NETGEAR Nighthawk (top)
od 1 549 zł
router mobilny, MIMO, 2G, 3G, 4G, Cat.16, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, LAN, 5040 mAh, funkcja Power Bank
od 799 zł
router gamingowy, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 4 porty, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 600 Mb/s, 5 GHz — 6000 Mb/s, 160 MHz, Tri-Band, MU-MIMO, Beamforming
od 4 842 zł
router mobilny, MIMO, 3G, 4G, Cat.20, 5G, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, LAN, praca do 13 h, 5040 mAh, funkcja Power Bank
od 749 zł
router gamingowy, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 4 porty, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 600 Mb/s, 5 GHz — 2400 Mb/s, 160 MHz, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
od 1 789 zł
router mobilny, MIMO, 2G, 3G, 4G, Cat.20, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, LAN, 5040 mAh, funkcja Power Bank
od 700 zł
router gamingowy, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 4 porty, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 600 Mb/s, 5 GHz — 4800 Mb/s, 160 MHz, Dual-band, MU-MIMO, wymienne, Beamforming
od 4 048 zł
router mobilny, MIMO, 3G, 4G, Cat.19, 5G, GPS, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, LAN, praca do 13 h, 5040 mAh
od 899 zł
router gamingowy, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 5 portów, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 1200 Mb/s, 5 GHz — 4800 Mb/s, 160 MHz, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
od 3 935 zł
router, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 5 portów, 1 Gb/s, 10 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), Wi-Fi 7 (BE), 2.4 GHz — 1400 Mb/s, 5 GHz — 5800 Mb/s, 6 GHz — 11500 Mb/s, 320 MHz, MU-MIMO, Beamforming
od 2 893 zł
router gamingowy, równoważenie (Dual WAN), WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 5 portów, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s, port 2.5 Gbps, tak WAN/LAN, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 1200 Mb/s, 5 GHz — 4800 Mb/s, 6 GHz — 4800 Mb/s, 160 MHz, MU-MIMO, Beamforming
od 1 238 zł
router gamingowy, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 4 porty, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 600 Mb/s, 5 GHz — 4800 Mb/s, 160 MHz, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
od 1 446 zł
router gamingowy, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 1 port, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 574 Mb/s, 5 GHz — 3603 Mb/s, 160 MHz, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
od 739 zł
router, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 4 porty, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 600 Mb/s, 5 GHz — 1200 Mb/s, Dual-band, MU-MIMO
od 1 660 zł
wzmacniacz Wi-Fi, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 4 porty, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 1200 Mb/s, 5 GHz — 4800 Mb/s, 160 MHz, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
od 1 926 zł
router gamingowy, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 6 portów, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s, port 2.5 Gbps, tak WAN/LAN, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 600 Mb/s, 5 GHz — 4800 Mb/s, 6 GHz — 2400 Mb/s, 160 MHz, MU-MIMO, Beamforming
od 814 zł
router, WAN: Ethernet, podłączenie: LAN 4 porty, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 574 Mb/s, 5 GHz — 1800 Mb/s, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
od 465 zł
karta sieciowa, podłączenie: USB 3.0, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 600 Mb/s, 5 GHz — 1200 Mb/s, 6 GHz — 1200 Mb/s
od 2 100 zł
wzmacniacz Wi-Fi, podłączenie: LAN 5 portów, 1 Gb/s, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Dual-band
Wideo recenzje
Netgear Nighthawk M6 MR6150 - Unlocked Mobile Hotspot Device
4 października 202219 160 przegląd
Ep Mods2310: Netgear Nighthawk M6 Overheats and Freezes SOLUTION
23 września 2023690 przegląd
Single Antenna on a NightHawk M6
17 lipca 20229 641 przegląd
Nighthawk M6 unboxing and your questions answered
21 lipca 20229 721 przegląd
Updated Guide Nighthawk M6 Mod Step by Step How to Get Unlimited Data On Your Nighthawk Router!
16 kwietnia 20237 635 przegląd
Netgear Nighthawk M6 Pro Mobile Router
8 października 2023587 przegląd
Netgear Nighthawk M6 Pro 5G MR6550 Unlocked Mobile Hotspot Released - $999.99
12 maja 202320 544 przegląd
First Look: Netgear Nighthawk M6 & M6 Pro - New Flagship 5G Mobile Hotspots for AT&T
19 maja 202293 918 przegląd
Nighthawk M6 5G WiFi 6 Mobile Hotspot Router Features
8 grudnia 202229 274 przegląd
Live Recording...How to connect an external antenna to a NightHawk M6
15 lipca 202221 868 przegląd
NETGEAR Nighthawk M6 Mobile Router - When To Use It
15 stycznia 202371 045 przegląd
How To Setup your Nighthawk M6 Mobile Hotspot Router
11 października 202221 873 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 549 zł
router mobilny, MIMO, 2G, 3G, 4G, Cat.16, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, LAN, 5040 mAh, funkcja Power Bank
od 4 526 zł
router mobilny, MIMO, 2G, 3G, 4G, Cat.20, 5G, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, LAN, praca do 13 h, 5040 mAh
od 1 789 zł
router mobilny, MIMO, 2G, 3G, 4G, Cat.20, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, LAN, 5040 mAh, funkcja Power Bank
od 4 842 zł
router mobilny, MIMO, 3G, 4G, Cat.20, 5G, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, LAN, praca do 13 h, 5040 mAh, funkcja Power Bank
od 1 354 zł
router mobilny, 2G, 3G, 4G, Cat.22, 5G, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, praca do 16 h, 10000 mAh, funkcja Power Bank
od 1 334 zł
router mobilny, bez karty SIM, 4G, 5G, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 6500 mAh
od 348 zł
router mobilny, 2G, 3G, 4G, Cat.6, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, praca do 12 h, 3000 mAh