Router do gier NETGEAR Nighthawk AX12 (RAX120)
Wideo 20Zdjęcia 10 |
NETGEAR Nighthawk AX12
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 5 portów, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:1200 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 8 antena(y), niewymienne
Router jest wyposażony w port LAN obsługujący prędkości do 1 / 2,5 / 5 Gbps. Dostępna jest obsługa najnowszego protokołu zabezpieczeń WPA3. Za pracę routera odpowiada czterordzeniowy procesor o częstotliwości 2,2 GHz, co pozwala na wykorzystanie go do strumieniowania wideo 4K.
Porty 1 i 2 obsługują technologię Link Aggregation.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Nighthawk AX12
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR Nighthawk AX12
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear RAX120 Nighthawk 12-Stream Dual-Band WiFi 6 Router (up to 6Gbps) w | 1 818 zł |
Router NETGEAR Nighthawk RAX120 (RAX120-100EUS) | 1 092 zł |
Netgear Nighthawk RAX120 (6000Mb/s a/b/g/n/ac/ax) - darmowy odbiór w 22 mi | 899 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →