Karta sieciowa NETGEAR Nighthawk A8000
Zdjęcia 5 |
NETGEAR Nighthawk A8000
Podłączenie:USB 3.2 gen1
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:1200 Mb/s
6 GHz:1200 Mb/s
Anteny i sygnał:2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Nighthawk A8000
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR Nighthawk A8000
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear Karta sieciowa A8000 USB WiFi 6 AX3000 NKNTGWWU0000000 | 465 zł |
Netgear Karta sieciowa A8000 USB WiFi 6 AX3000 121786 | 487 zł |
NETGEAR A8000-100PES 1PT AXE3000 USB3.0 ADAPTER A8000-100PES | 475 zł |
Adapter USB NETGEAR AXE3000 WIFI 6E USB 3.0 ADAPTER | 474 zł |
Netgear Karta sieciowa A8000 USB WiFi 6 AX3000 121786 | 465 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! netgear Karta sieciowa A8000 USB WiFi 6 AX3000 - PACZK | 467 zł |
Netgear A8000-100PES (802.11a/b/g/n/ac/ax 3000Mb/s) - darmowy odbiór w 22 | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →