Transmiter sieciowy (PowerLine) TP-LINK PG2400P KIT
Zdjęcia 7 |
TP-LINK PG2400P KIT |
|
Standard działania G.hn MIMO.
Gniazdko zależy od regionu dostawy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK PG2400P KIT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link PG2400P KIT V1 - Powerline adapter kit - GigE Ghn - wall-pluggable | 708 zł |
Tp-link Pg2400p Kit Router Przezroczysty | 493 zł |
TP-Link PG2400P Zestaw Powerline Przepustka Ghn2400 Ghn Wave2 MIMO 22 Port | 314 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →