Wzmacniacz Wi-Fi NETGEAR EAX15 (EAX15-100PES)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
NETGEAR EAX15
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:1200 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EAX15
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR EAX15
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NETGEAR Nighthawk EAX15 WiFi 6 WiFi Mesh Repeater AX1800 do 100 m i 20 urz | 260 zł |
Netgear Wzmacniacz sygnału WiFi EAX15 AX1800 WiFi 6 Mesh Extender KMNTGRW0 | 595 zł |
Ścienny Netgear EAX15-100PES NET-WLAP-NGR-048 | 260 zł |
NETGEAR AX1800 4-Stream WiFi 6 Mesh Extender (EAX15) EAX15-100PES EAX15-10 | 279 zł |
Access Point NETGEAR EAX15 Mesh extender (EAX15-100) | 269 zł |
Netgear Wzmacniacz sygnału WiFi EAX15 AX1800 WiFi 6 Mesh Extender 69031 | 595 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →