Wzmacniacz Wi-Fi NETGEAR EX6130 (EX6130-100PES)
NETGEAR EX6130
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 100 Mb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:867 Mb/s
Anteny i sygnał:2 antena(y), niewymienne
Wyposażony w gniazdo do podłączenia różnych urządzeń elektrycznych.
Sprawdź u sprzedawców, w jaki rodzaj wtyczki jest wyposażony repeater, są różne wersje.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EX6130
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR EX6130
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear Repeater WiFi AC 1200 Mbps Dual Band poprawia Twoją sieć WiFi komp | 308 zł |
Netgear EX6130-100PES NET-WLAP-NGR-038 | 289 zł |
Wzmacniacz sieci NETGEAR EX6130-100PES | 159 zł |
NETGEAR EX6130 Nadajnik sieciowy Biały 10, 100 Mbit/s EX6130-100PES | 176 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →