Підсилювач Wi-Fi NETGEAR EAX15 (EAX15-100PES)
Відео 1Фото 5 |
NETGEAR EAX15
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:1200 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики EAX15
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR EAX15
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NETGEAR Nighthawk EAX15 WiFi 6 WiFi Mesh Repeater AX1800 do 100 m i 20 urz | 260 zł |
Ścienny Netgear EAX15-100PES NET-WLAP-NGR-048 | 260 zł |
Access Point NETGEAR EAX15 Mesh extender (EAX15-100) | 269 zł |
NETGEAR AX1800 4-Stream WiFi 6 Mesh Extender (EAX15) EAX15-100PES EAX15-10 | 280 zł |
Wzmacniacz Wi-Fi NETGEAR EAX15, Biały | 291 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →