Підсилювач Wi-Fi NETGEAR EX6130 (EX6130-100PES)
NETGEAR EX6130
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 100 Мбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:2 антен(и), незнімні
Оснащується розеткою для підключення різних електроприладів.
Уточнюйте у продавців яким типом вилки оснащується повторювач, бувають різні версії.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики EX6130
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR EX6130
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Netgear Repeater WiFi AC 1200 Mbps Dual Band poprawia Twoją sieć WiFi komp | 308 zł |
Netgear EX6130-100PES NET-WLAP-NGR-038 | 289 zł |
Wzmacniacz sieci NETGEAR EX6130-100PES | 159 zł |
NETGEAR EX6130 Nadajnik sieciowy Biały 10, 100 Mbit/s EX6130-100PES | 176 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →