Роутер NETGEAR Nighthawk RS700S (RS700S-100NAS)
Відео 3Фото 5 |
NETGEAR Nighthawk RS700S
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 5 портів, 1 Гбіт/с, 10 Гбіт/c
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), Wi-Fi 7 (BE)
2.4 ГГц:1400 Мбіт/с
5 ГГц:5800 Мбіт/с
6 ГГц:11500 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 8 антен(и), незнімні
Підтримка WiFi 7, загальна швидкість роботи WiFi до 19 000 Мбіт/с. Висока продуктивність стабільної роботи з великою кількістю підключених пристроїв.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Nighthawk RS700S
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Nighthawk RS700S
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Netgear Nighthawk RS700S-100EUS Router Czarny 330 m | 3 935 zł |
Netgear Router RS700S Nighthawk WiFi 7 Tri-Band KMNTGRXWX000041 | 4 704 zł |
Netgear Nighthawk WiFi 7 tri-band RS700S-100EUS NET-WLRD-NGR-124 | 4 399 zł |
Netgear Router RS700S Nighthawk WiFi 7 Tri-Band 125250 | 4 704 zł |
Netgear Router RS700S Nighthawk WiFi 7 Tri-Band 125250 | 4 704 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →