Ігровий роутер NETGEAR Nighthawk RAX70 (RAX70-100EUS)
Відео 1Фото 5 |
NETGEAR Nighthawk RAX70
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:6000 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 6 антен(и), незнімні
Динамічно підлаштовуються сервіси QoS дозволяють досягти мінімальних затримок в стрімінгу і іграх. Клас швидкості AX6600. Два окремих діапазону на 5 ГГц. USB можна використовувати для медіа сервера.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Nighthawk RAX70
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR Nighthawk RAX70
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Netgear RAX70 router WiFi 6 AX6600 TriBand 8 Strumieni do 66 Gbit/s Nighth | 799 zł |
Netgear RAX70-100EUS NET-WLRD-NGR-109 | 843 zł |
Router NETGEAR Nighthawk AX8 (RAX70-100EUS) | 799 zł |
NETGEAR Nighthawk Tri-Band AX8 8-Stream AX6600 WiFi 6 RAX70-100EUS | 869 zł |
Router NETGEAR Nighthawk RAX70, AX6600, Tri-Band, Czarny | 856 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →