Router do gier NETGEAR Nighthawk RAX70 (RAX70-100EUS)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
NETGEAR Nighthawk RAX70
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:6000 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 6 antena(y), niewymienne
Usługi Dynamic QoS zapewniają najmniejsze opóźnienia w przesyłaniu strumieniowym i grach. Klasa prędkości AX6600. Dwa oddzielne pasma 5 GHz. USB może być używany do serwera mediów.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Nighthawk RAX70
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR Nighthawk RAX70
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear RAX70 router WiFi 6 AX6600 TriBand 8 Strumieni do 66 Gbit/s Nighth | 799 zł |
Netgear RAX70-100EUS NET-WLRD-NGR-109 | 843 zł |
NETGEAR Nighthawk Tri-Band AX8 8-Stream AX6600 WiFi 6 RAX70-100EUS | 870 zł |
Router NETGEAR Nighthawk AX8 (RAX70-100EUS) | 799 zł |
Router NETGEAR Nighthawk RAX70, AX6600, Tri-Band, Czarny | 856 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →