Підсилювач Wi-Fi NETGEAR EAX20 (EAX20-100EUS)
Відео 1Фото 3 |
NETGEAR EAX20
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:1200 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики EAX20
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR EAX20
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Netgear Nighthawk EAX20 WiFi 6 wzmacniacz sieciowy AX1800 WLAN zasięg do 1 | 777 zł |
Access Point NETGEAR EAX20 (EAX20-100EUS) | 777 zł |
NETGEAR 4PT AX1800 WIFI MESH EXTENDER Wzmacniacz sieciowy EAX20-100EUS | 717 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Netgear EAX20 4-Stream Wi-Fi 6 Mesh Repeater - PACZKOM | 786 zł |
Netgear Ax1800 Wifi 6 Wifi Repeater Czarny EAX20-100EUS | 1 111 zł |
Netgear 6 NetgeAR Mesh Nettogear EAX20 - obsługuje do 100 m i obsługuje 20 | 1 632 zł |
NETGEAR 4PT AX1800 WIFI MESH EXTENDER Wzmacniacz sieciowy EAX20-100EUS | 717 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →