Wzmacniacz Wi-Fi NETGEAR EAX20 (EAX20-100EUS)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
NETGEAR EAX20
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:1200 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EAX20
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR EAX20
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear Nighthawk EAX20 WiFi 6 wzmacniacz sieciowy AX1800 WLAN zasięg do 1 | 778 zł |
NETGEAR 4PT AX1800 WIFI MESH EXTENDER Wzmacniacz sieciowy EAX20-100EUS | 733 zł |
Access Point NETGEAR EAX20 (EAX20-100EUS) | 708 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Netgear EAX20 4-Stream Wi-Fi 6 Mesh Repeater - PACZKOM | 797 zł |
Netgear Ax1800 Wifi 6 Wifi Repeater Czarny EAX20-100EUS | 1 106 zł |
Access Point NETGEAR EAX20 (EAX20-100EUS) | 767 zł |
NETGEAR 4PT AX1800 WIFI MESH EXTENDER Wzmacniacz sieciowy EAX20-100EUS | 733 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →