Router NETGEAR LAX20 (LAX20-100EUS)
Wideo 4Zdjęcia 8 |
NETGEAR LAX20
WAN:Ethernet, karta SIM
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:1200 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LAX20
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR LAX20
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear Nighthawk LAX20 4G LTE i Router WLAN 6 z Kartą SIM Zintegrowany Mo | 1 230 zł |
Netgear LAX20 Nighthawk AX4 4G LTE Modem + WiFi 6 Router - Wireless router | 953 zł |
NETGEAR LAX20 Nighthawk router bezprzewodowy Gigabit LAX20-100EUS | 987 zł |
Router NETGEAR LAX20 (LAX20-100EUS) | 1 026 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! netgear Router LAX20 4G LTE 1WAN 4LAN SIM WiFi 6 AX180 | 959 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →