Wzmacniacz Wi-Fi NETGEAR EX6110
Wideo 1Zdjęcia 8 |
NETGEAR EX6110
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
Anteny i sygnał:niewymienne
Całkowita prędkość sieci WiFi wynosi do 1200 Mb/s.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EX6110
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR EX6110
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NETGEAR WiFi AC1200 WallPlug Range Extnd EX6110-100PES | 196 zł |
Netgear Wzmacniacz sygnału WiFi EX6110 AC1200 Wall Plug KMNTGRW00000013 | 149 zł |
Netgear Wzmacniacz sygnału WiFi EX6110 AC1200 Wall Plug 121250 | 149 zł |
NETGEAR EX6110-100PES AC1200 WALLPLUG EXTENDER EX6110-100PES | 151 zł |
NETGEAR EX6110-100PES AC1200 WALLPLUG EXTENDER EX6110-100PES | 155 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →