Підсилювач Wi-Fi NETGEAR EX6110
Відео 1Фото 8 |
NETGEAR EX6110
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
Антени і сигнал:незнімні
Загальна швидкість роботи мережі WiFi до 1200 Мбіт/с.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики EX6110
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR EX6110
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NETGEAR WiFi AC1200 WallPlug Range Extnd EX6110-100PES | 196 zł |
Netgear Wzmacniacz sygnału WiFi EX6110 AC1200 Wall Plug KMNTGRW00000013 | 149 zł |
Netgear Wzmacniacz sygnału WiFi EX6110 AC1200 Wall Plug 121250 | 149 zł |
NETGEAR EX6110-100PES AC1200 WALLPLUG EXTENDER EX6110-100PES | 151 zł |
NETGEAR EX6110-100PES AC1200 WALLPLUG EXTENDER EX6110-100PES | 151 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →