Wzmacniacz Wi-Fi NETGEAR EX3110
Wideo 3Zdjęcia 5 |
NETGEAR EX3110
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:433 Mb/s
Anteny i sygnał:niewymienne
Całkowita prędkość Wi-Fi wynosi do 750 Mb/s.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EX3110
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR EX3110
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NETGEAR Wzmacniacz WLAN EX3110 Wzmacniacz WLAN AC750 dwuzakresowe WiFi 24/ | 79 zł |
Ścienny Netgear EX3110-100PES NET-WLAP-NGR-052 | 99 zł |
Wzmacniacz sieci NETGEAR EX3110-100PES | 180 zł |
NETGEAR EX3110 Wzmacniacz sieciowy Biały EX3110-100PES | 108 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →