Router NETGEAR Nighthawk RS700S (RS700S-100NAS)
Wideo 3Zdjęcia 5 |
NETGEAR Nighthawk RS700S
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 5 portów, 1 Gb/s, 10 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), Wi-Fi 7 (BE)
2.4 GHz:1400 Mb/s
5 GHz:5800 Mb/s
6 GHz:11500 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 8 antena(y), niewymienne
Obsługa Wi-Fi 7, ogólna prędkość Wi-Fi do 19000 Mb/s. Wysoka wydajność zapewniająca stabilną pracę przy dużej liczbie podłączonych urządzeń.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Nighthawk RS700S
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR Nighthawk RS700S
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear Nighthawk RS700S-100EUS Router Czarny 330 m | 3 935 zł |
Netgear Router RS700S Nighthawk WiFi 7 Tri-Band KMNTGRXWX000041 | 4 704 zł |
Netgear Nighthawk WiFi 7 tri-band RS700S-100EUS NET-WLRD-NGR-124 | 4 399 zł |
Netgear Router RS700S Nighthawk WiFi 7 Tri-Band 125250 | 4 704 zł |
Netgear Router RS700S Nighthawk WiFi 7 Tri-Band 125250 | 4 704 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →