Modem NETGEAR Nighthawk M2 MR2100 (MR2100-100EUS)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
NETGEAR Nighthawk M2 MR2100 |
|
Router mobilny marki NETGEAR rozszerzył linię Nighthawk w 2021 roku, łącząc flagowe rozwiązania z odpowiednią ceną. Model nadaje się do organizacji pracy małego biura (z możliwością podłączenia do 20 urządzeń) lub wymagających użytkowników domowych, którzy nie mają dostępu do przewodowego Internetu lub sieci Wi-Fi. Przenośny hotspot został oceniony w najwyższej kategorii Cat.20.
Oznacza to, że może zapewnić najlepszą dostępną prędkość połączenia dla LTE, czyli do 2000 Mb/s przy pobieraniu (odbieranie danych) i do 315 Mb/s przy wysyłaniu (wysyłaniu). Dodatkowo w celu poprawy sygnału istnieje możliwość podłączenia MIMO oraz innych anten zewnętrznych (są odpowiednie złącza). Modem NETGEAR Nighthawk M2 MR2100 jest w stanie „dystrybuować” mobilny Internet za pośrednictwem Wi-Fi (w sieciach 2,4 i 5 GHz), a także przewodowo, ponieważ zapewniony jest port LAN. Ponadto istnieją inne interfejsy, w tym USB, które można wykorzystać do stworzenia serwera NAS lub serwera multimediów. Inne cechy modelu to obecność ekranu dotykowego do wygodnych ustawień, zasilanego pojemną baterią 5040 mAh, która może również pełnić funkcję Power Banku do zasilania urządzeń mobilnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Kup NETGEAR Nighthawk M2 MR2100
Wszystkie ceny 11 →Netgear MR2100-100EUS NET-4G-NGR-010 | 1 789 zł |
Router NETGEAR Nighthawk M2 | 1 789 zł |
Router NETGEAR Nighthawk M2 MR2100-100EUS | 1 789 zł |
Router NETGEAR Nighthawk M2 (MR2100-100EUS) | 1 946 zł |