Modem TCL Link Zone MW63VK
Zdjęcia 5 |
TCL Link Zone MW63VK |
|
Mobilny hotspot Wi-Fi marki TCL to kompaktowe urządzenie sieciowe średniej klasy, które pozwala pozostać online nawet wtedy, gdy jesteś z dala od gniazdek lub podczas przerw w dostawie prądu. Sercem modelu jest modem LTE obsługujący różne standardy komunikacji mobilnej. Charakterystyka prędkości odpowiada kategorii Cat.6, co oznacza szczytową prędkość pobierania danych na poziomie 300 Mb/s, a prędkość transferu - 50 Mb/s.
Ponadto przenośny router TCL Link Zone MW63VK jest wyposażony w moduł bezprzewodowy Wi-Fi 4 (802.11n), za pomocą którego mobilny Internet może być „dystrybuowany” nie do jednego komputera, ale do 14 urządzeń (laptopów lub komputerów stacjonarnych). To wystarczy dla dużej rodziny lub małej grupy roboczej. Za autonomiczną pracę modelu odpowiada akumulator o pojemności 1800 mAh. Jego pełne naładowanie powinno wystarczyć na około 7 godzin surfowania po Internecie. Dostępny jest standardowy port microUSB do zasilania i łączności oraz wyraźne wskaźniki LED ułatwiające interakcję.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TCL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TCL.
Kup TCL Link Zone MW63VK
Wszystkie ceny 7 →TCL Router TCL Link Zone MW63VK 4G LTE Cat.6 Czarny | 299 zł |
TCL LINK ZONE 4G LTE CAT6 CZARNY NET-4G-TCL-002 | 299 zł |
Router TCL Link Zone 4G | 299 zł |
Router TCL Link Zone 4G MW63VK | 299 zł |
TCL Link Zone LTE Cat6 Mobile WiFi MW63VK Czarny | 299 zł |
TCL Link Zone LTE Cat6 Mobile WiFi MW63VK Czarny | 299 zł |