Модем TP-LINK M7200
Відео 10Фото 15 |
TP-LINK M7200 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK M7200
Усі ціни 20 →TP-Link M7200 mobilny router WLAN 4G/LTE do 150 Mbit/s do pobrania / 50 Mb | 197 zł |
TP LINK Router TP-LINK M7200 Czarny | 200 zł |
TP-Link M7200 4G LTE Mobile Wi-Fi | 235 zł |
TP-Link M7200 NET-4G-TPL-034 | 229 zł |
TP-LINK M7200 Czarny | 199 zł |
Популярний малюк
Компанія TP-LINK є одним з найбільших гравців загальносвітового масштабу на полі виробництва мережевого обладнання. Тому не дивно, що бездротової маршрутизатор з індексом моделі M7200 користується стійким попитом у публіки.
Налаштування в три кліка
Секрет практичності роутера криється в простоті і стабільності. Це крихітне пристрій розміром менше звичайного смартфона дозволяє розгорнути невелику мережу в польових умовах в 3 кліка. І це зовсім не метафора, з локалізованим додатком для смартфона tpMiFi вам дійсно потрібно лише включити сам роутер, вставити сімку, дати ім'я створеної Wi-Fi мережі і забити пароль. Все, можна користуватися. А можна нічого не забивати, а скористатися вже забитими заводськими налаштуваннями. Наклейка з ім'ям мережі та паролем наклеєна на внутрішній стороні під акумулятором. Доступ до розгорнутою налаштувань маршрутизатора відкривається через веб-інтерфейс.
8 годин роботи від одного заряду
Компанію слота під SIM-карту в «підкапотному просторі» роутера становить слот під карту пам'яті microSD ємністю до 32 ГБ. Завдяки їй будь-який підключений пристрій може користуватися встановленим накопичувачем через протокол SMB і FTP, в деякому роді замінюючи хмарні сервіси для беакапа. Над слотами для сімки і карти пам'яті розташовується невеликий відсік під акумулятор, що забезпечує до 8 годин автономної роботи. Це один з кращих показників серед подібних моделей, куди частіше зустрічається цифра в 5 або 6 годин.