Modem TP-LINK M7350
Wideo 17Zdjęcia 25 |
TP-LINK M7350 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK M7350
Wszystkie ceny 33 →TP-Link M7350 mobilny router Wi-Fi 4G/LTE do 150 Mbit/s pobieranie / 50 Mb | 323 zł |
TP LINK Router TP-LINK M7350 Czarny | 359 zł |
TP-Link M7350 4G LTE Mobile Wi-Fi 4G LTE Mobile Wi-Fi | 350 zł |
TP-LINK M7350 4G LTE Mobile WiFi z trybem pracy 4G KMTPLRAWN000011 | 392 zł |
Router TP-LINK M7350 4G LTE | 353 zł |
TP-LINK to jeden z największych światowych graczy w dziedzinie produkcji sprzętu sieciowego. Dlatego nie dziwi fakt, że router bezprzewodowy o indeksie modelu M7350 cieszy się dużym zainteresowaniem opinii publicznej.
Wdrażanie dużej sieci
Sekret praktyczności routera tkwi w możliwości zbudowania dużej sieci w terenie – w parametrach urządzenia deklarowana jest obsługa podłączenia do 15 klientów na jednym posiedzeniu. Na terenach otwartych promień rozmieszczenia sieci sięga 50 m. Punkt dostępu pracuje w jednym z dwóch pasm: 2,4 lub 5 GHz.
Łatwy w konfiguracji
TP-LINK M7350 nie wymaga "tańczenia z tamburynem" do początkowego ustawienia parametrów - wystarczy zainstalować w urządzeniu kartę SIM (format mini-SIM) i ją włączyć, wtedy router automatycznie połączy się z sieć. Dostęp do rozszerzonych ustawień routera jest lekko otwierany przez interfejs sieciowy, który niestety prezentowany jest wyłącznie w języku angielskim bez lokalizacji dla realiów krajowych.
magiczna różdżka
Firma posiada gniazdo na kartę SIM w "komorze silnika" urządzenia jest "siedziskiem" na kartę pamięci microSD o pojemności do 32 GB włącznie. Każde podłączone urządzenie może korzystać z zainstalowanego dysku za pośrednictwem protokołów SMB i FTP. Pomiędzy wspomnianymi gniazdami a zdejmowaną pokrywą znajduje się akumulator o pojemności 2550 mAh, z którym możemy rozmawiać o 10 godzinach pracy na baterii TP-LINK M7350. Z kolei błyszczący panel przedni bezprzewodowego punktu dostępowego może pochwalić się ekranem o przekątnej 1,4 cala. Symbioza zalet modelu stawia go w świetle wiernego towarzysza podróży czy wyjazdów za granicę, a także „ratownika” dla domu w przypadku nieprzewidzianych rozłączeń przewodowego Internetu przez usługodawcę.