Modem NETGEAR Nighthawk M1 MR1100 (MR1100-100EUS)
Wideo 13Zdjęcia 7 |
NETGEAR Nighthawk M1 MR1100 |
|
Mobilny router marki NETGEAR reprezentuje szereg zaawansowanych rozwiązań. Urządzenie należy do linii Nighthawk, która łączy topowe przenośne punkty Wi-Fi. Producent pozycjonuje go jako debiutancki model przenośny na rynku, który wyposażony jest w port LAN o przepustowości 1 Gb/s. W związku z tym można tutaj „rozpowszechniać” Internet nie tylko „bezprzewodowo” (obsługiwane są sieci Wi-Fi 5), ale także przewodowo.
W sumie przenośny punkt Wi-Fi NETGEAR Nighthawk M1 MR1100 może zorganizować dostęp do globalnej sieci dla 20 użytkowników (klientów), a sieć bezprzewodowa będzie działać w promieniu do 20 metrów. Jako modem, urządzeniu przypisano wysoką kategorię Cat.16, co oznacza, że maksymalna prędkość pobierania/wysyłania danych w technologii LTE może sięgać odpowiednio 1000/100 Mb/s. Model współpracuje z każdym operatorem telekomunikacyjnym, aw przypadku słabego zasięgu można go uzupełnić o anteny wzmacniające sygnał MIMO (na obudowie znajduje się specjalne złącze). Wśród innych zalet warto podkreślić obecność praktycznego kolorowego wyświetlacza oraz pojemnej baterii 5040 mAh, która między innymi może pełnić również funkcję Power Banku do smartfona lub innych gadżetów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Kup NETGEAR Nighthawk M1 MR1100
Wszystkie ceny 22 →NETGEAR Mobilny router WiFi z kartą SIM Mobilny router M1 4G LTE prędkość | 1 549 zł |
Netgear Netgear Nighthawk M1 MR1100 Hot Spot LTE DualBand KMNTGRGSM000004 | 2 113 zł |
Netgear MR1100-100EUS NET-4G-NGR-008 | 1 599 zł |
Router NETGEAR MR1100 | 1 599 zł |
Netgear Netgear Nighthawk M1 MR1100 Hot Spot LTE DualBand 43276 | 2 110 zł |