Модем NETGEAR Nighthawk M1 MR1100 (MR1100-100EUS)
Відео 13Фото 7 |
NETGEAR Nighthawk M1 MR1100 |
|
Мобільний маршрутизатор торгової марки NETGEAR представляє когорту просунутих рішень. Пристрій відноситься до лінійки Nighthawk, що об'єднує топові переносні Wi-Fi точки. Виробник позиціонує її як дебютної портативної моделі на ринку, яка оснащена LAN-портом з пропускною здатністю 1 Гбіт/с. Відповідно «роздавати» інтернет тут можна не тільки «по повітрю» (підтримуються мережі Wi-Fi 5), але і по дроту.
Сумарно переносна Wi-Fi точка NETGEAR Nighthawk M1 MR1100 може організувати доступ до глобальної павутини для 20 користувачів (клієнтів), а бездротова мережа буде діяти в радіусі до 20 метрів. Як модему пристрою присвоєна висока Категорія Cat.16, а це значить що гранична швидкість завантаження / вивантаження даних за технологією LTE може досягати відповідно 1000/100 Мбіт / з. Модель працює з будь-яким операторами зв'язку, а за умови слабкого покриття може бути доповнена підсилюють сигнал mimo антенами (на корпусі є спеціальний роз'єм). З інших переваг варто виділити наявність практичного кольорового дисплея і ємного акумулятора на 5040 маг, здатного серед іншого виступати і в ролі Power Bank для смартфона або інших гаджетів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Купити NETGEAR Nighthawk M1 MR1100
Усі ціни 22 →NETGEAR Mobilny router WiFi z kartą SIM Mobilny router M1 4G LTE prędkość | 1 549 zł |
Netgear Netgear Nighthawk M1 MR1100 Hot Spot LTE DualBand KMNTGRGSM000004 | 2 113 zł |
Netgear MR1100-100EUS NET-4G-NGR-008 | 1 599 zł |
Router NETGEAR MR1100 | 1 599 zł |
Netgear Netgear Nighthawk M1 MR1100 Hot Spot LTE DualBand 43276 | 2 113 zł |