Modem Alcatel LinkKey LTE IK41VE (IK41VE1-2AALUA1)
Zdjęcia 8 |
Alcatel LinkKey LTE IK41VE |
|
Modem LTE firmy Alcatel, wykonany w postaci pamięci USB, reprezentuje rozwiązania na styku segmentu podstawowego i średniego. Jedną z głównych cech jest obecność na obudowie złączy do podłączenia anten MIMO, dzięki czemu możesz liczyć na stabilny dostęp do Internetu nawet w miejscach, gdzie jakość sygnału mobilnego pozostawia wiele do życzenia. Modem Alcatel LinkKey LTE IK41VE jest kompatybilny ze wszystkimi ukraińskimi operatorami komórkowymi (wymaga kart Micro SIM SIM), a także działa w sieciach różnych generacji (od drugiej do czwartej włącznie).
Urządzenie zostało przypisane do kategorii Cat.4, odpowiednio w ramach technologii LTE maksymalna prędkość odbioru danych może osiągnąć 150 Mb/s. „Wypychanie” modelu reprezentuje procesor Qualcomm MDM9207, 256 MB pamięci stałej i 128 MB pamięci RAM. Producent zapewnia łatwą konfigurację Plug & play, czyli połączenie z globalną siecią może być w pełni automatyczne. Inne cechy urządzenia to obecność gniazda kart pamięci, dzięki któremu modem może również pełnić rolę dysku USB, a także kompatybilność z routerami Wi-Fi tak znanych marek jak TP-link, Keenetic itp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alcatel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alcatel.
Kup Alcatel LinkKey LTE IK41VE
Wszystkie ceny 10 →Alcatel Link Key - IK41VE1 Internet Flash 4G LTE CAT4 LED stanu Biały Pols | 254 zł |
ALCATEL Modem ALCATEL Link Key 4G LTE Czarny | 145 zł |
ALCATEL LINK KEY 4G LTE czarny NET-4G-ALL-025 | 159 zł |
Modem ALCATEL Link Key LTE IK41VE1 | 140 zł |
Modem ALCATEL Link Key LTE IK41VE1 | 140 zł |