Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition (90MP02W0-BMUA00)
Відео 15Фото 14 |
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition |
|
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition - це бездротова ігрова миша для досвідчених кіберспортсменів, створена інженерами Asus у співпраці з розробниками сервісу для тренування прицілювання Aim Lab. У комплекті з мишкою йде ПЗ від Aim Lab з віртуальним стрілецьким полігоном. За задумом розробників гравець виконує серію завдань у віртуальному тирі, потім алгоритм їх аналізує та пропонує оптимальні для такого стилю налаштування миші.
Модель входить у лінійку продуктів для ентузіастів ROG, відноситься до верхнього цінового сегменту і на думку виробника є однією з найкращих «стрілецьких» мишок покоління. Головним приводом для гордості є оптичний сенсор AimPoint забезпечує рівень чутливості до 36 000 пікселів на дюйм (при прискоренні до 50 G і швидкості не більше 650 ips), дозволяючи гравцю точніше прицілюватися і стріляти з безпомилковою точністю.
Це важливо для будь-якого змагального онлайн-шутера, в якому найменша помилка або зволікання можуть коштувати перемоги всій команді. Крім висококласного сенсора вона виділяється за рахунок ідеально збалансованого та полегшеного корпусу (всього 54 грам!), над яким спільно працювали фахівці з Asus та Aim Lab. За їхніми словами, вони створили 15 різних варіантів корпусу, поки не знайшли ідеальний варіант корпусу, який однаково підійде для долонного, пальцевого та кігтьового хвату.
Основні кнопки виготовлені із довговічного, стійкого до стирання ПБТ-пластику. Крім програмованих кнопок, користувачеві також доступні замінні перемикачі: ви можете вибрати традиційні 3-контактні механічні перемикачі або 5-контактні оптичні мікроперемикачі Omron. Причому нові перемикачі відрізняються підвищеною довговічністю — до 70 мільйонів натискань. Тефлонові ніжки закругленої форми забезпечують плавне ковзання.
Довгий, гнучкий та легкий кабель ROG Paracord забезпечує найкраще ковзання з мінімальним рівнем тертя. Крім кабелю для підключення можна використовувати Bluetooth-канал (версія 5.1) або спеціалізований радіоприймач ROG SpeedNova зі зниженою затримкою введення. При бездротовому підключенні вбудований акумулятор забезпечує близько 4 днів безперервної роботи. Також у мишці передбачено яскраве і виразне RGB-підсвічування Aura Sync на 16 млн відтінків з трьома зонами освітлення (по периметру основи, логотип і коліщатко), які можна налаштовувати як окремо, так і синхронно. Фірмове Asus Armoury Crate дозволяє виконувати точне налаштування миші, програмувати кнопки, працювати з макросами/профілями та кастомізувати підсвічування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition
Усі ціни 31 →ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Lekka 54 g ROG AimPoint 36000 PPP potró | 467 zł |
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming - Myszka do gier - Opty | 485 zł |
Asus Mysz bezprzewodowa ROG Harpe Ace Aim Lab Edition 36000 DPI/RF/BT UMAS | 724 zł |
Asus Harpe Ace Aim Lab Edition MY-G-ASU-048 | 486 zł |
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition 36000 DPI/RF/BT 90MP02W0-BMUA00 | 757 zł |
Ігрова Миша-Тренер для Покращення Навичок Стрільби
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition – це унікальна ігрова миша з різноманітними варіантами підключення (USB, Bluetooth, радіо), розроблена інженерами Asus у партнерстві з командою Aim Lab, що спеціалізується на програмному забезпеченні для тренування влучності. ПЗ від Aim Lab, включене в комплект, є віртуальним полігоном, де користувачі можуть удосконалювати свої навички стрілянини. Ця система не тільки пропонує віртуальні вправи, але й надає зворотний зв'язок по кожному пострілу, допомагає у виборі зброї та налаштуванні керування мишею.
Сенсор AimPoint із Чутливістю 36K DPI
Однією з головних рис миші є оптичний сенсор AimPoint, що пропонує чутливість до 36 000 DPI, прискорення до 50 G і максимальну швидкість до 650 ips. Цей сенсор має високу стабільність, що особливо важливо в онлайн-шутерах, де кожна мілісекунда на рахунку. Крім того, миша відрізняється збалансованим і легким корпусом вагою всього 54 грами, розробленим спільно фахівцями Asus та Aim Lab, для якого було створено 15 різних прототипів, перш ніж було обрано ідеальний варіант.
Надійність, Зручність та Довговічність
Основні кнопки миші виконані із міцного ПБТ-пластику, стійкого до зносу. На додаток до програмованих кнопок миша оснащена довговічними механічними мікроперемикачами ROG, розрахованими на 70 мільйонів натискань. Також варто відзначити змінні тефлонові ніжки, високоякісний кабель ROG Paracord, спеціалізований радіоприймач ROG SpeedNova для мінімізації затримок введення та елегантне тризонне RGB-підсвічування корпусу.