Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition (90MP02W0-BMUA00)
Wideo 15Zdjęcia 14 |
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition |
|
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition to bezprzewodowa mysz do gier dla doświadczonych graczy e-sportu, stworzona przez inżynierów Asusa we współpracy z twórcami usługi szkolenia celowniczego Aim Lab. Do myszy dołączone jest oprogramowanie firmy Aim Lab z wirtualną strzelnicą. Zgodnie z zamysłem twórców gracz wykonuje szereg zadań na wirtualnej strzelnicy, następnie algorytm je analizuje i proponuje optymalne dla tego stylu ustawienia myszy.
Model wchodzi w skład linii produktów ROG dla entuzjastów, należy do wyższego segmentu cenowego i według producenta jest jedną z najlepszych „strzelających” myszy generacji. Głównym powodem do dumy jest to, że sensor optyczny AimPoint zapewnia poziom czułości aż do 36 000 dpi (przy przyspieszeniu do 50 G i prędkości nie większej niż 650 ips), pozwalając graczowi na dokładniejsze celowanie i bezbłędne strzelanie dokładność.
Ma to kluczowe znaczenie w przypadku każdej konkurencyjnej strzelanki online, w której najmniejszy błąd lub opóźnienie może kosztować zwycięstwo całego zespołu. Oprócz wysokiej jakości czujnika wyróżnia go doskonale wyważona i lekka obudowa (tylko 54 gramy!), nad którą pracowali specjaliści z Asusa i Aim Lab. Mówią, że stworzyli 15 różnych opcji obudów, dopóki nie znaleźli idealnej obudowy, która w równym stopniu pasowałaby do uchwytów dłoni, palców i pazurów.
Główne przyciski wykonano z trwałego, odpornego na ścieranie tworzywa PBT. Oprócz przycisków programowalnych dostępne są również przełączniki wymieniane przez użytkownika: można wybierać spośród tradycyjnych 3-pinowych przełączników mechanicznych lub 5-pinowych mikroprzełączników optycznych firmy Omron. Ponadto nowe mikroprzełączniki charakteryzują się zwiększoną trwałością – aż do 70 milionów kliknięć.
Zaokrąglone teflonowe nóżki zapewniają płynny poślizg. Kabel ROG Paracord jest długi, elastyczny i lekki, co zapewnia doskonały poślizg przy minimalnym tarciu. Oprócz kabla połączeniowego można wykorzystać kanał Bluetooth (wersja 5.1) lub specjalistyczny odbiornik radiowy ROG SpeedNova o zmniejszonym opóźnieniu wejściowym. W przypadku połączenia bezprzewodowego wbudowany akumulator zapewnia około 4 dni ciągłej pracy.
Mysz posiada również jasne i wyraziste oświetlenie Aura Sync RGB z 16 milionami odcieni z trzema strefami oświetlenia (na obwodzie podstawy, logo i kółka), które można regulować indywidualnie lub synchronicznie. Opatentowane oprogramowanie Asus Armoury Crate umożliwia precyzyjne dostrojenie myszy, zaprogramowanie przycisków, pracę z makrami/profilami i dostosowanie podświetlenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition
Wszystkie ceny 31 →ASUS Mysz ROG Harpe Ace Aim Lab Edition biała 90MP02W0-BMUA10 | 636 zł |
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming - Myszka do gier - Opty | 485 zł |
Asus Mysz bezprzewodowa ROG Harpe Ace Aim Lab Edition 36000 DPI/RF/BT UMAS | 724 zł |
Asus Harpe Ace Aim Lab Edition MY-G-ASU-048 | 486 zł |
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition 36000 DPI/RF/BT 90MP02W0-BMUA00 | 757 zł |
Trenażer myszy do gier do doskonalenia umiejętności strzeleckich
Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition to wyjątkowa mysz do gier z wieloma opcjami łączności (USB, Bluetooth, radio), opracowana przez inżynierów Asusa we współpracy z zespołem Aim Lab, specjalizującym się w oprogramowaniu do treningu dokładności. Dołączone do zestawu oprogramowanie Aim Lab udostępnia wirtualną strzelnicę, na której użytkownicy mogą doskonalić swoje umiejętności strzeleckie. System ten nie tylko oferuje wirtualne ćwiczenia, ale także dostarcza informacji zwrotnej na temat każdego strzału, pomaga w wyborze broni i ustawieniach sterowania myszą.
Czujnik AimPoint o czułości 36 tys. DPI
Jedną z głównych cech myszy jest sensor optyczny AimPoint oferujący czułość do 36 000 DPI, przyspieszenie do 50 G i maksymalną prędkość do 650 ips. Sensor ten charakteryzuje się dużą stabilnością, co jest szczególnie istotne w strzelankach sieciowych, gdzie liczy się każda milisekunda. Ponadto mysz charakteryzuje się wyważoną i lekką konstrukcją, ważącą zaledwie 54 gramy, opracowaną wspólnie przez Asus i Aim Lab, dla której stworzono 15 różnych prototypów, zanim wybrano idealny projekt.
Niezawodność, wygoda i trwałość
Główne przyciski myszy wykonane są z wytrzymałego tworzywa PBT, które jest odporne na zużycie. Oprócz programowalnych przycisków mysz posiada trwałe mechaniczne mikroprzełączniki ROG o wytrzymałości 70 milionów kliknięć. Na uwagę zasługują także wymienne teflonowe nóżki, wysokiej jakości kabel ROG Paracord, dedykowane radio ROG SpeedNova minimalizujące input lag oraz eleganckie, trójstrefowe oświetlenie RGB w obudowie.