Asus ROG Keris Wireless AimPoint
Wideo 10Zdjęcia 10 |
Asus ROG Keris Wireless AimPoint |
|
Asus ROG Keris Wireless AimPoint to wysoce precyzyjna modyfikacja myszy snajperskiej ROG Keris z ulepszonym czujnikiem optycznym ROG AimPoint. Model należy do linii produktów entuzjastów ROG, należy do wyższego segmentu cenowego i według producenta został stworzony wspólnie z zawodowymi sportowcami e-sportowymi, aby zapewnić maksymalną celność podczas strzelania. Sensor charakteryzuje się rekordową czułością (do 36 000 dpi wobec 16 tys.
oryginału), rejestruje ruch z prędkością do 650 cali na sekundę (ips) i przyspieszeniem do 50 g, co czyni go idealną bronią dla strzelców wyczynowych wymagających chirurgicznej precyzji i natychmiastową reakcję. Mechanizm przycisku na zawiasach z zerowym luzem pomiędzy przyciskiem a przełącznikiem zapewnia natychmiastowe uruchomienie. Mikroprzełączniki ROG o żywotności 70 milionów kliknięć i pozłacane złącza zapewniają dodatkową trwałość urządzenia.
W razie potrzeby przełączniki przyciskowe można wymienić samodzielnie. Oprócz precyzji projektanci Asusa pracowali nad kształtem. Mysz okazała się dość lekka (75 gramów) i dobrze wyważona, wysokość garbu jest idealna zarówno do chwytu dłoniowego, jak i pazurowego, kształt dostosowany do prawej ręki, boczne przyciski znajdują się pod kciukiem prawej ręka. Oba główne przyciski myszy wykonane są z wytrzymałego tworzywa PBT.
Zaokrąglone teflonowe nóżki zapewniają płynny poślizg. Charakterystyczne oświetlenie Aura wbudowane w logo i koło pozwala dostosować kolory i różne efekty wizualne. Asus ROG Keris Wireless AimPoint oferuje trzy opcje podłączenia do komputera PC lub laptopa: bezprzewodowe radio ROG SpeedNova 2,4 GHz z niskim opóźnieniem wejściowym, energooszczędny Bluetooth 5.1 lub dwumetrowy kabel USB. W przypadku połączenia bezprzewodowego wbudowana bateria 370 mAh zapewnia około 5 dni ciągłej pracy (bez podświetlenia). Połączenia przewodowe wykorzystują ROG Paracord, lekki, elastyczny kabel, który zmniejsza tarcie na powierzchni, zmniejszając w ten sposób wpływ na ruchy myszy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ROG Keris Wireless AimPoint
Wszystkie ceny 27 →Asus ROG Keris bezprzewodowa mysz do gier AimPoint łączność tri-mode 24 GH | 287 zł |
ASUS ROG KERIS WIRELESS AIMPOINT - Myszka do gier - Optyczny - 5 - Czarny | 287 zł |
Asus Mysz gamingowa ROG Keris Wireless AimPoint White RF/BT/USB UMASURBG00 | 493 zł |
ASUS ROG Keris Wireless AimPoint 2.0 czarny MY-G-ASU-047 | 319 zł |
ASUS Mysz gamingowa ROG Keris Wireless 36000 DPI/RF/BT/Black 90MP02V0-BMUA | 519 zł |
Mysz snajperska od Asusa
Asus ROG Keris Wireless AimPoint to nie tylko mysz do gier, to prawdziwe narzędzie snajperskie dla graczy i entuzjastów e-sportu. Opracowany we współpracy z profesjonalnymi graczami, łączy w sobie technologię najnowszej generacji, precyzję i komfort, aby zapewnić maksymalną przewagę w każdej sytuacji w grze.
Optyczny czujnik AimPoint o czułości 36 tys. DPI
Sercem ROG Keris Wireless AimPoint jest najnowszy czujnik optyczny AimPoint z oszałamiającą czułością 36 tys. DPI, który zapewnia niesamowitą dokładność i szybkość reakcji. W połączeniu z lekką, ale stabilną obudową i wygodną konstrukcją, ta mysz stanie się przedłużeniem Twojej dłoni, reagując na każdy Twój ruch z absolutną precyzją.
Najwyższa jakość
Każdy szczegół ROG Keris Wireless AimPoint został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie i trwałości. Mechaniczne mikroprzełączniki ROG zapewniają wyraźne, szybkie kliknięcia i są wymienne, co zapewnia długotrwałą wydajność. Wymienne teflonowe nóżki, elastyczny kabel w oplocie i efektowne oświetlenie Asus Aura Sync tylko podkreślają wysoki poziom tego modelu. Nawet w przypadku połączenia bezprzewodowego możesz spodziewać się wielodniowego użytkowania na jednym ładowaniu, co sprawia, że ROG Keris Wireless AimPoint jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie swobodę i mobilność podczas grania.