Моноблок Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003FPB
від 4 099 до 5 770 zł Порівняти ціни 13 → |
Модифікації Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 4
Характеристики
Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003FPB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003FPB
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo All in One ThinkCentre Neo 50a No 238" I5-13500H 16 GB 512 GB SSD W | 4 099 zł |
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre neo 50a G4 12K9003FPB W11Pro i5-135 | 5 122 zł |
LENOVO AIO ThinkCentre neo 50a G4 i5-13500H 23,8"FHD AG IPS 16GB DDR5 SSD5 | 5 306 zł |
All in one Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Core i5-13500H | 23,8''-FHD | 16G | 4 149 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 4 23.8" IPS i5-13500H 16GB RAM | 4 099 zł |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо