Komputer All-In-One Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003FPB
od 4 099 do 5 770 zł Porównaj ceny 13 →Procesor:Core i5, 13500H, 1.9 GHz RAM:16 GB Wideo:Iris Xe Graphics Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 4
Dane techniczne
Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003FPB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003FPB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo All in One ThinkCentre Neo 50a No 238" I5-13500H 16 GB 512 GB SSD W | 4 099 zł |
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre neo 50a G4 12K9003FPB W11Pro i5-135 | 5 122 zł |
LENOVO AIO ThinkCentre neo 50a G4 i5-13500H 23,8"FHD AG IPS 16GB DDR5 SSD5 | 5 306 zł |
All in one Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Core i5-13500H | 23,8''-FHD | 16G | 4 149 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 4 23.8" IPS i5-13500H 16GB RAM | 4 099 zł |
więcej ofert 8 → |
Zamknij
Polecamy