Моноблок Lenovo ThinkCentre neo 30a 24 12B000B3PB
Фото 6 | від 4 009 до 5 200 zł Порівняти ціни 4 → |
Модифікації Lenovo ThinkCentre neo 30a 24 2
Характеристики
Lenovo ThinkCentre neo 30a 24 12B000B3PB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre neo 30a 24 12B000B3PB
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komputer LENOVO ThinkCentre Neo 30a 23.8" IPS i5-1240P 8GB RAM 512GB SSD W | 5 200 zł |
Komputer Lenovo AIO ThinkCentre Neo 30a Core i5-1240P, 8 GB, 512 GB SSD Wi | 4 009 zł |
Закрити
Рекомендуємо