ДБЖ Volt Polska Pico UPS 600 600 ВА (5UP006007P)
Фото 5 |
Volt Polska Pico UPS 600 600 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volt Polska Pico UPS 600 600 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zasilacz awaryjny Volt Pico UPS 600/360W 7 Ah | 168 zł |
Zasilacz Awaryjny UPS PICO 600 (600VA/360W/7Ah) VOLT POLSKA | 159 zł |
VOLT Polska UPS 600VA 360W Tower AVR Pico | 154 zł |
VOLT Pico UPS (600VA/360W, 2x FR, AVR) - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 145 zł |
Модификації Volt Polska Pico UPS 600
Ціни на Volt Polska Pico UPS 600 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Pico UPS 600 600 ВА | від 145 zł | 4 пропозиції | ||
Volt Polska Pico UPS 800 800 ВА | від 165 zł | 3 пропозиції | ||
Volt Polska Pico UPS 1000 1000 ВА | від 198 zł | 4 пропозиції |