ДБЖ Volt Polska Sinus PRO 1000W 1000 ВА (3SP100012W)
Відео 2Фото 24 |
Volt Polska Sinus PRO 1000W 1000 ВА |
|
Надійний та швидкодіючий настінний інтерактивний джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з чистою синусоїдою та двома силовими виходами. Ця модель не має вбудованих батарей і передбачає використання зовнішніх акумуляторів з напругою 12В (для буферної або циклічної роботи рекомендується використання свинцево-кислотних AGM батарей). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023, орієнтований на використання у складі систем тимчасового аварійного або довготривалого живлення побутового та промислового обладнання.
Впорається із завданням енергопостачання газових або твердопаливних котлів, всіх типів циркуляційних насосів, телекомунікаційного обладнання, невеликих серверів та робочих станцій, засобів автоматизації, систем відеоспостереження тощо. Крім швидкого перемикання на живлення від батарей (час комутації 4 мс), джерело безперебійного живлення Volt Polska Sinus PRO 1000W може виконувати функції перетворювача постійного/змінного струму з чистою синусоїдальною хвилею, мережного зарядного пристрою для батарей значної ємності та мережного стабілізатора від 170 до 270 при 45-65 Гц). Максимальна тривала (номінальна) потужність цієї моделі становить 700 Вт, пікова до 1000 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Купити Volt Polska Sinus PRO 1000W 1000 ВА
Усі ціни 7 →Przetwornica Volt SinusPRO-1000W 12V 700/1000W | 527 zł |
Zasilacz Awaryjny Sinus Pro 1000 W 12/230V (700/1000W) | 594 zł |
Przetwornica UPS Awaryjne Zasilanie Pieca CO SINUSPRO-1000W (12V/230V/1000 | 579 zł |
Przetwornica sinusPRO-1000W 12/230V (700/1000W) | 742 zł |
VOLT POLSKA ZASILACZ AWARYJNY SINUS PRO 1000 W | 683 zł |
VOLT POLSKA ZASILACZ AWARYJNY SINUS PRO 1000 W | 588 zł |
VOLT SINUS PRO 1000 W 12/230V (700VA/1000W) - darmowy odbiór w 22 miastach | 599 zł |
Модификації Volt Polska Sinus PRO 1000W
Ціни на Volt Polska Sinus PRO 1000W |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO 500W 500 ВА | від 346 zł | 4 пропозиції | ||
Volt Polska Sinus PRO 800W 800 ВА | від 499 zł | 3 пропозиції | ||
Volt Polska Sinus PRO 1000W 1000 ВА | від 527 zł | 8 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 2000W 2000 ВА | від 679 zł | 8 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 2400W 2400 ВА | від 1 324 zł | 1 пропозиція | ||
Volt Polska Sinus PRO 2500W 2500 ВА | від 957 zł | 5 пропозицій | ||
Volt Polska Sinus PRO 5000W 5000 ВА | від 2 171 zł | 6 пропозицій |